Další sezóna je za námi a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří jsou součástí BK METEOR PRAHA.

Díky hráčům za nasazení na trénincích i zápasech, trenérům za jejich čas a energii, rodičům za podporu a všem, kteří pomáhají s chodem klubu. Bez vás by METEOR nebyl tím, čím je.

Máme za sebou spoustu zápasů, turnajů, tréninků, výher, zkušeností i společných momentů. Hlavně jsme ale byli zase jedna parta, která drží spolu a má badminton ráda.

Užijte si léto, odpočiňte si a naberte síly. Budeme se těšit, až se po prázdninách zase potkáme na kurtech.

Děkujeme za krásnou sezónu!
BK METEOR PRAHA

Přidej se k nám!

Na kurtu i mimo něj máme podporu od těch nejlepších sponzorů, děkujeme!

© BK METEOR PRAHA z.s.